About Us

Our History

Firmamız, DOTEK İLERİ TEKNOLOJİ TEST VE EĞİTİM EKİPMANLARI MAKİNE İMALAT, İNŞAAT, GIDA, PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 2008 yılında sektörünün öncü ve yenilikçi kuruluşlarından olan DOĞANLAR ÇELİK DÖVME SANAYİ TİCARET A.Ş. bünyesinde, kalite kontrol test ve eğitim ekipmanları pazarlama ve servis bölümü olarak kurulmuş, 2012 yılında ise yine aynı çatı altında kendi vergi kimliği ile limited şirket olarak tescillenmiştir.

 

Faaliyete başladığı günden bu yana toplam kalite anlayışı ile kendi alanında saygın bir yer edinmiştir. Faaliyet alanı olan test ve eğitim ekipmanları alanında Türkiye de en prestijli üniversitelerin, devlet kuruluşlarının, dünya çapında kabul görmüş inşaat firmalarının ve endüstri kuruluşlarının laboratuvarlarını donatmış ve eğitimlerini vermiştir.

Our Vision

Eğitim ve test ekipmanları tedarikçisi olarak teknolojik, modern ve amaca uygun ürünlerin gelişmekte olan kalite sistemleri ile birlikte kullanılmasını sağlamak.

Our Mission

Eğitim ve Test ekipmanlarını, amaca uygunluğunu tespit ederek, kullanıcı memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak kullanıcılarımıza sunmak, toplam kalite ilkesi ile üst düzey test ve eğitim hizmeti sunmak.  Ülkemizde ki test ve eğitim laboratuvarlarının daha kaliteli çalışmalar yapabilmesi  için, dünya  teknolojik gelişmelerinin ilgili kişilere ulaşmasını sağlamak.